Even op adem komen, je geloof verdiepen én samen genieten als gezin: dat kan tijdens onze inspirerende Familiedagen!
Even op adem komen, je geloof verdiepen én samen genieten als gezin: dat kan tijdens onze inspirerende Familiedagen!
Verlang je naar bezinning, maar kom je er met de kinderen niet aan toe? Ben je op zoek naar andere gelovige gezinnen om ervaringen uit te wisselen? Willen je kinderen ook wel eens andere kinderen ontmoeten die geloven? Dan zijn de familiedagen iets voor jou!
Gezinnen(*) met kinderen tussen 0 en 18 jaar brengen samen enkele dagen door rond een bijbels actueel thema. Er wordt afwisselend per gezin of in leeftijdsgroepen gespeeld, gedacht, gesport, gezongen, gepraat, gebeden… en veel plezier gemaakt.
Er zijn Familiedagen in het weekend voor Aswoensdag (begin van de Krokusvakantie in Vlaanderen) en in het begin van de zomervakantie.
(*) Uiteraard zijn ook grootouders met kleinkinderen welkom!
Data
Woensdag 2 juli tot zondag 6 juli 2025
Begeleiding:
Marc Desmet sj, Wim Dombret sj, Ann van Assche, Miriam van Beek, Hilde Helon, Lisette van Deutekom, Daan Libbrecht, Herlinde Swalens… en een groep enthousiaste jongerenbegeleiders.
Verblijfskosten
Volwassenen: 300 euro
Kinderen: < 2 jaar gratis
2 t/m. 5 jaar: 100 euro
6 t/m. 11 jaar: 125 euro
12 t/m. 18 jaar: 165 euro
Locatie
Oude Abdij Drongen, Drongenplein 27, 9031 Drongen (bij Gent – België) – Reisroute
Info en inschrijven:
Datum: Van 2 tot 6 juli
Locatie: Oude Abdij van Drongen